Distile Su Cihazları

Özellikle laboratuvarlarda test yapmak amacıyla kullanılan, her açıdan saflaştırılmış suya distile edilmiş su denir. Saf su cihazlarında kulanılan konvansiyonel yöntemin adı olan distilasyon yöntemi, günümüzde farklı tekniklerle de elde edilse ürüne verilen ad olarak kullanılmaktadır. Sistem ayrıca distile su cihazı olarak da bilinir. Asıl olan suyun tüm safsızlıklarından arındırılmış olmasıdır.

MAYER DİSTİLE SAF SU DEĞERLERİTip 2
İletkenlik, µS/cm at 298 K (25oC)1.0
Elektriksel Direnç, Mcm at 298 K (25oC)1.0
PH 298 K (25oC)A
Toplam Organik Karbon(TOC), max, µg/L50
Sodyum µg/L5
Chlorides µg/L5
Toplam Silika, max, µg/L3
Heterotrophik Bakteri10/1000 mL10/100 mL100/10 mL
Endotoksinin, EU/mlB0.030.25N/A

MAYER distile su cihazları, en üst kalitede ürün, teknoloji ve tasarım kullanılarak üretilir ve aynı kalitede hizmetle satılır. Ürün her personelin rahatlıkla kullanabileceği kompakt yapılı bir ünite olmasıyla avantajlıdır.

Cihaz sırasıyla mekanik filtrasyon, adsorbasyon, kimyasal arındırma ve biyolojik filtreleme işlemlerini gerçekleştirerek suyu saflaştırır. Tüm bu işlemler bir kontrol sistemi sayesinde otomatik olarak max 20 db sessizlikte gerçekleşir. Hiçbir insan müdahalesine ihtiyaç yoktur.

Distile saf su sistemi

Mayer Distile Su Cihazı Aşamaları

  1. Ön Filtrasyon 5µ
  2. TOC Filtrasyon
  3. Hassas Filtrasyon 1µ
  4. Membran Filtre
  5. Elektriksel İletkenlik Filtresi
  6. UV Sterilizatör ( Üst Modellerde)
  7. Endotoksin Filtrasyon 0,22 µ (Üst Modellerde)
Hakkımızda
Mayer Kimya’nın varolma amacı sudan kaynaklı endüstriyel sorunların, müşterimize, çevremize, dünyamıza daha fazla zarar vermeden, en kalıcı ve ekonomik şekilde çözülmesidir.

Mayer Kimya sadece çözüm üretir. Özellikle endüstrinin çeşitli alanlarında, daha önce kimse tarafından tasarlanmamış, entegre olabilen pratik çözümler Mayer’in sürekli gelişim stratejisinin temelidir.

Sosyal Medya Hesaplarımız